• tel: 41 366 15 00
  • email: dworzec@ztm.kielce.pl

Rozkład jazdy

epodroznik
muszkieter
polonus logo
neobus
 
 
 
DOKĄD PRZEZ GODZINY ODJAZDÓW
BIŁGORAJ Stalowa Wola 15:30 Pd (6) Pokaż Ukryj
BUKOWA Chęciny, Małogoszcz 05:45 Dl (3) Pokaż Ukryj
CIEŚLE Chęciny, Małogoszcz 06:10 6l* (3),
07:05 7l* (3),
07:05 6ł* (3),
07:10 Dl (3),
07:50 Dl (3),
08:40 Dl (3),
09:25 6ł* (3),
09:30 7l* (3),
09:35 Dl (3),
10:35 Dl (3),
11:35 Dl (3),
12:05 Dl (3),
13:00 Dl (3),
13:45 6ł* (3),
13:55 Dl (3),
14:10 7l* (3),
14:45 Dl (3),
15:25 Dl (3),
15:50 Dl (3),
15:55 6ł* (3),
16:20 Dl (3),
16:35 7l* (3),
17:15 Dl (3),
18:20 6ł* (3),
18:25 Dl (3),
19:00 7l* (3),
20:26 Dl (3)
Pokaż Ukryj
CHMIELOWICE Morawica 06:05 D (1),
07:00 D (1),
08:50 D (1),
09:55 S6 (1),
10:50 D (1),
11:55 E (1),
13:10 D (1),
14:25 S (1),
15:05 E (1),
15:50 D (1),
17:10 D (1),
19:10 D (1)
Pokaż Ukryj
CZARNIECKA GÓRA Mniów, Stąporków 06:17 D (4),
07:50 E (4),
09:40 Bdo (4),
10:15 6do (4),
10:35 D (4),
12:45 7do (4),
12:48 6do (4),
13:00 D (4),
15:10 D (4),
15:14 6do (4),
15:45 D (4),
17:35 D (4),
17:38 7do (4),
20:10 7do (4)
Pokaż Ukryj
CZĘSTOCHOWA Włoszczowę, Koniecpol 04:40 VD (1),
07:45 VD6,7 (1),
11:50 VD6,7 (1),
14:10 VD6,7 (1)
Pokaż Ukryj
ĆMIŃSK WYRĘBA Tumlin 06:15 E7* (7),
07:45 E7* (7),
09:30 E7* (7),
12:15 E7* (7),
13:55 E (7),
15:40 E (7),
17:00 D (7),
18:20 D (7)
Pokaż Ukryj
DĘBNO Bieliny, Nowa Słupia 06:40 D (6),
07:35 D (6),
08:10 7d (6),
08:25 D (6),
08:45 6d (6),
09:41 D (6),
11:25 D6,7d (6),
13:05 D (6),
14:50 6,7d (6),
14:55 D (6),
16:25 D (6)
17:35 D (6),
17:45 6d (6),
20:25 D (6),
22:20 D (6)
Pokaż Ukryj
DOBRZESZÓW Mniów 06:50 E (4),
07:40 DCb (4),
08:50 E (4),
10:40 E (4),
13:05 E (4),
14:20 D (4),
15:15 E (4),
16:00 E7b (4),
17:15 En (4),
18:35 Dn (4),
19:30 DCb (4),
21:15 D (4),
Pokaż Ukryj
GRZYMAŁKÓW Brynica, Porzecze, Stachura 06:40 D (2),
08:00 D (2),
14:20 D67d (2),
15:30 D (2),
17:15 E (2),
18:25 D (2)
Pokaż Ukryj
GRZYMAŁKÓW Mniów 15:50 S (4),
16:50 6bn (4)
Pokaż Ukryj
HUCISKO Brynica, Porzecze, Oblęgorek

05:50 D (2),
07:10 ACb (2),
08:10 D (2),
08:40 6b (2),
10:00 E (2),
11:40 E7d (2),
12:50 E (2),
14:15 E (2),
15:10 D (2),
16:10 E7d (2),
17:10 Dn (2),
18:20 ACbn (2),
19:55 Dn (2),
21:30 Dn (2)
Pokaż Ukryj

HUTA PODŁYSICA Bieliny 05:20 E (6),
06:45 D (6),
07:25 D (6),
08:10 6 (6),
08:35 D (6),
10:30 6 (6),
11:05 D (6),
14:08 D (6),
17:10 D (6),
21:10 D (6)
Pokaż Ukryj
HUTA PODŁYSICA Bieliny, Zofiówkę 12:30 D (6),
13:30 6 (6),
13:35 D (6),
15:10 E (6),
16:15 D (6),
18:25 D (6),
 Pokaż Ukryj
JASŁO Tarnów 17:10 Pdnw<> (5) Pokaż Ukryj
KATOWICE Jędrzejów 12:50 Vc (3) Pokaż Ukryj
KOŃSKIE Mniów

05:30 D6 (4),
05:55 D (4),
06:25 D6,7 (4),
06:55 D (4),
07:15 D (4),
07:15 6,7 (4),
07:35 6,7u (4),
07:35 D (4),
07:55 D (4),
07:55 6 (4),
08:15 6,7 (4),
08:15 D (4),
08:35 D6,7u (4),
08:55 D (4),
08:55 6,7 (4),
09:10 D (4),
09:15 C (4),
09:25 D (4),
09:35 6,7 (4),
09:45 D (4),
10:05 D (4),
10:25 D (4),
10:25 6,7 (4),
10:45 D (4),
11:05 D (4),
11:05 6,7u (4),
11:25 D (4),
11:45 D (4),
11:45 6,7 (4),
12:05 D (4),
12:25 (4),
12:45 D (4),
13:05 6,7u (4),
13:05 D (4),
13:25 D (4),
13:45 D6,7 (4),
14:05 D (4),
14:25 D (4),
14:25 6,7 (4),
14:45 D (4),
15:05 6,7u (4),
15:05 D (4),
15:25 D (4),
15:45 D (4),
15:45 6,7 (4),
16:05 D (4),
16:25 D (4),
16:25 C (4),
16:45 D (4),
17:05 D (4),
17:05 6,7u (4),
17:25 D (4),
17:45 D (4),
17:45 6,7 (4),
18:05 D (4),
18:25 D6,7 (4),
18:45 D (4),
19:05 D (4),
20:15 D6,7 (4)
Pokaż Ukryj

KRAKÓW   08:29 P5-1d<>(1),
14:19 P4,5,7bh<>(1)
Pokaż Ukryj
KRYNICA ZDRÓJ Busko Zdrój, Tarnów, Nowy Sącz 10:20 Pbh<> (5),
11:35 Pbl<> (5),
23:55 Pan<> (5)
Pokaż Ukryj
KUDOWA ZDRÓJ Jędrzejów, Szczekociny, Zawiercie, Będzin, Katowice, Bytom, Gliwice, Kędzierzyn Koźle, Prudnik, Nysa, Kłodzko 06:40 Pdn (5) Pokaż Ukryj
KUŹNIAKI Brynica, Porzecze, Grzymałków 08:30 6,7 (2),
10:30 E (2),
12:15 E (2),
20:15 D (2)
Pokaż Ukryj
LIPSKO Ostrowiec Św. 13:10 dwn (5) Pokaż Ukryj
LUBLIN Ostrowiec Św., Kraśnik 13:40 Vbin (5) Pokaż Ukryj
ŁOPUSZNO Górki Szczukowskie, Piekoszów 05:45 E (3),
06:15 D (3),
06:35 D (3),
06:55 E (3),
07:00 D (3),
07:10 6,7 (3),
07:25 D (3),
07:45 E (3),
08:10 E (3),
08:30 D (3),
09:00 E (3)
09:20 D (3),
09:30 d (3),
09:50 D (3),
10:00 E (3),
10:30 6 (3),
10:40 D (3),
11:25 E (3),
11:45 EV (3),
12:05 D (3),
12:20 D6dw (3),
12:35 d (3),
12:45 D (3),
12:55 D (3),
13:15 DV (3),
13:30 6 (3),
13:48 E7dw (3),
14:15 E (3),
14:40 D (3),
14:50 D (3),
15:10 d (3),
15:50 D (3),
15:55 D (3),
16:10 Edw (3),
16:20 D (3),
16:35 E (3),
16:45 D (3),
16:55 6 (3),
17:10 D7 (3),
17:30 E (3),
17:55 D (3),
18:15 D (3),
18:55 Edw (3),
19:15 d (3),
19:45 D (3),
20:45 d (3),
21:40 D (3),
Pokaż Ukryj
ŁÓDŹ Piotrków Tryb. 04:56 P1-7<> (6),
12:17 P1-7<> (6),
16:12 P1-7<> (6)
Pokaż Ukryj
ŁÓDŹ Żarnów, Piotrków Tryb. 08:30 P124-7*<>(5),
10:20 P&<> (5),
17:20 P5-1ahk<> (5)
Pokaż Ukryj
ŁÓDŹ Końskie, Piotrków Tryb. 14:00 Pbh<> (5),
15:30 P<> (5)
Pokaż Ukryj
ŁUKOWA Chęciny 06:55 E (1),
07:35 H6,7 (1),
08:05 S (1),
08:40 S (1),
09:00 H (1),
09:25 S6,7 (1),
10:25 D (1),
11:05 6 (1),
11:30 D (1),
12:10 D7 (1),
12:50 6 (1),
13:15 D (1),
13:55 E7d (1),
14:40 D (1),
15:25 D (1),
16:15 E (1),
16:30 7 (1),
17:20 D (1),
18:10 E (1),
19:25 D (1)
Pokaż Ukryj
ŁUKOWA Morawicę 05:25 E (1) Pokaż Ukryj
MAŁOGOSZCZ Chęciny 06:40 Dl (3) Pokaż Ukryj
OPOCZNO Końskie 16:50 P,d <> (4),
20:05 Pbh <> (4)
Pokaż Ukryj
OSTROWIEC ŚW. Bieliny, Nowa Słupia 06:15 E (5),
06:30 S (5),
06:50 VD (5),
08:00 S (5),
08:20 dw (5),
08:40 VD (5),
09:00 b (5),
09:30 S (5),
09:45 VD (5),
10:30 VD (5),
10:40 dw (5),
11:10 D (5),
11:40 E (5),
12:00 D (5),
12:20 bw (5),
12:35 D (5),
13:55 D (5),
14:10 D (5),
14:40 D (5),
15:15 VD (5),
15:25 E (5),
15:40 D (5),
15:50 dn (5),
16:30 D (5),
16:45 L (5),
17:00 be (5),
17:40 D (5),
17:55 5-1d? (5),
17:55 2-4de (5),
18:30 S (5),
19:05 S6,7bn (5),
19:50 an (5),
20:40 dwn (5),
23:20 VA+an<> (5)
Pokaż Ukryj
OSTROWIEC ŚW. Bodzentyn, Nowa Słupia 07:05 E (5) Pokaż Ukryj
OSTROWIEC ŚW. Łagów, Baćkowice, Opatów 06:00 PL[8]<> (5) Pokaż Ukryj
OŻARÓW Ostrowiec Św. 11:30 S (5),
15:00 dwn (5)
Pokaż Ukryj
PAŁĘGI Mniów 08:10 Df (4),
13:20 Df (4),
15:00 S (4)
Pokaż Ukryj
PIERADŁA Mniów 12:55 Dm (4) Pokaż Ukryj
PROMNIK Piekoszów 10:55 D (3) Pokaż Ukryj
PRZEMYŚL Stalowa Wola, Rzeszów 08:50 P4-7ah<>(5) Pokaż Ukryj
PRZYŁOGI Mniów 06:50 6u (4),
11:00 S (4),
13:55 D (4),
14:55 S (4),
15:35 D (4),
16:35 S (4),
17:15 D (4)
Pokaż Ukryj
RZESZÓW Busko Zdrój, Staszów, Mielec 21:25 P1-7<> (9) Pokaż Ukryj
RZESZÓW Busko Zdrój, Szczucin, Tarnów, Dębica 00:50 P1-7 (9),
10:30 P1-7 (9)
Pokaż Ukryj
SKĄPE Łopuszno 13:30 De (3),
15:30 E (3)
Pokaż Ukryj
SOSNÓWKA Bieliny, Nowa Słupia 05:55 6,7 (6),
06:18 D (6),
06:42 6,7 (6),
07:05 D (6),
08:03 D (6),
09:20 D (6),
09:32 6,7 (6),
10:25 D (6),
10:55 D (6),
11:55 D,6,7 (6),
13:50 D (6),
14:25 6 (6),
14:28 D (6),
15:30 D (6),
15:40 7 (6),
16:05 6 (6),
16:50 D (6),
17:50 D (6)
18:53 D (6)
Pokaż Ukryj
STARACHOWICE Św. Katarzyna, Bodzentyn 04:50 D6,7u (5),
07:15 D (5),
08:00 D6,7u (5),
09:20 D (5),
10:55 D6,7uV (5),
12:55 D (5),
13:25 D (5),
13:35 6,7u (5),
14:25 D (5),
15:30 D (5),
16:10 D6,7u (5),
16:45 D (5),
18:10 D (5)
Pokaż Ukryj
STARACHOWICE Suchedniów 07:05 D (5),
08:21 D (5),
09:10 D (5),
10:16 D (5),
11:25 D (5),
12:25 D (5),
13:15 D (5),
14:45 D (5),
15:45 D (5),
16:35 D (5),
17:40 D (5)
Pokaż Ukryj
STASZÓW Chmielnik, Szydłów 11:45 D (1) Pokaż Ukryj
STASZÓW Daleszyce 10:30 D (1),
15:30 D (1)
Pokaż Ukryj
STĄPORKÓW Mniów 07:05 D (4),
07:25 D6,7 (4),
08:45 D6 (4),
09:55 D6,7 (4),
11:55 D6 (4),
12:40 D (4),
13:40 D6 (4),
13:50 7 (4),
14:35 6 (4),
14:50 D (4),
15:35 D (4),
15:50 7 (4),
16:35 D6 (4),
17:20 D6 (4),
17:55 7 (4),
18:35 D (4),
19:40 D6 (4)
Pokaż Ukryj
STĄPORKÓW Tumlin, Szałas 06:55 D (4),
07:30 D (4),
07:45 D (4),
10:30 D (4),
11:15 D (4),
12:35 D (4),
13:45 D (4),
15:05 D (4),
16:00 D (4),
17:30 D (4)
Pokaż Ukryj
STRAWCZYN Chełmce, Promnik 06:00 E (7),
06:55 D (7),
07:20 6 (7),
07:45 B+c (7),
09:15 D7 (7),
09:35 L6 (7),
09:40 Ef (7),
10:45 E (7),
12:10 1-7 (7),
13:00 D (7),
13:20 6 (7),
13:55 D (7),
14:20 1-7,f (7),
14:35 H (7),
14:45 A,f (7),
15:15 D (7),
15:40 E (7),
16:20 1-6 (7),
16:50 D7 (7),
17:45 Ef (7),
18:20 D (7),
19:10 E (7),
19:45 7+c (7),
20:15 Df (7),
21:00 E (7),
22:15 D (7)
Pokaż Ukryj
STRAWCZYN Chełmce 06:50 S (7),
08:35 S (7),
15:00 S (7),
16:10 S (7)
Pokaż Ukryj
SZCZAWNICA Busko-Zdrój, Tarnów, Nowy Sącz 12:30 Pb (5) Pokaż Ukryj
SZCZECIN Końskie, Piotrków Tryb., Łódź, Turek, Konin, Słupca, Września, Poznań, Pniewy, Gorzów Wlkp., Pyrzyce 20:20 Pcn (5) Pokaż Ukryj
TARNOBRZEG Opatów, Sandomierz 11:45 E (5) Pokaż Ukryj
WARSZAWA Radom 01:00 Pan<> (5),
04:00 P1d (6),
06:00 Pd<> (6),
07:15 Pa<> (6),
09:18 Pdnw<> (5),
10:40 Pa<> (6),
13:10 Pa<> (6),
14:25 Pb<> (5),
15:15 Pb<> (5),
15:30 P5671a<> (6),
16:50 P7*<> (6)
Pokaż Ukryj
WÓLKA KŁUCKA Piekoszów, Strawczyn 06:05 D6dhl (2),
06:15 A6d (2),
06:55 7d (2),
07:00 S (2),
07:15 Ad (2),
08:00 D6dhl (2),
08:20 A6d (2),
08:50 S (2),
09:05 A7d (2),
10:20 D6dhl (2),
10:35 A6d (2),
11:45 7d (2),
12:15 S (2),
12:25 Ad (2),
13:20 D6dhl (2),
13:45 ACd (2),
14:10 S (2),
14:45 Ad (2),
15:00 S (2),
15:15 Ad (2),
16:10 6,7d (2),
16:15 D6dhl (2),
16:30 Ad (2),
16:35 6dhl (2),
17:20 S (2),
17:40 Ad (2),
18:45 ACd (2),
19:30 Ad (2)
Pokaż Ukryj
ZAMOŚĆ Stalowa Wola, Biłgoraj 13:40 P<>(6) Pokaż Ukryj
ZOFIÓWKA Bieliny 15:50 S (6) Pokaż Ukryj

 

Legenda

# - nie kursuje 25 grudnia
% - nie kursuje 1 XI
& - kursuje 24.XII i w Wielką Sobotę
(1) - numer stanowiska odjazdowego
* - nie kursuje w święta
+ - kursuje w niedziele i święta
1 - kursuje w poniedziałki
1-6 - kursuje od poniedziałku do soboty
1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli
2 - kursuje we wtorki
4 - kursuje w czwartki
4-6 - kursuje od czwartku do soboty
5 - kursuje w piątki
5,6 - kursuje w piątki i soboty
5,7 - kursuje w piątki i niedziele
5-1 - kursuje od piątku do poniedziałku
5-7 - kursuje od piątku do niedzieli
6 - kursuje w soboty
6,7 - kursuje w soboty i niedziele
6-1 - kursuje w soboty, niedziele i poniedziałki
7 - kursuje w niedziele
7-5 - kursuje od niedzieli do piątku
<> - kurs przelotowy
? - w okresie ferii letnich kursuje codziennie
A - kursuje od poniedziałku do piątku
a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
B - kursuje codziennie oprócz sobót
b - nie kursuje w dniu 1.I., w pierwszy dzień Św. Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII.
C - kursuje w soboty,niedziele i swięta
c - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnychi oraz w dniach 25 i 26.XII
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Św. Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
e - nie kursuje w okresie ferii letnich
Ex - kurs ekspresowy
f - nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
F - nie kursuje w dniach 27 XII i 02 I
g - nie kursuje 24 grudnia
H - kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych w dni robocze
h - nie kursuje 24 grudnia i w Wielką Sobotę
i - nie kursuje w dniu 26.XII.
j - nie kursuje w dniu 27 XII
k - nie kursuje w drugi Dzień Św. Wielkanocnych oraw w dniu 26.XII
L - kursuje w okresie ferii letnich
l - nie kursuje 24 i 31 XII, 2 V
ł - kursuje 24 i 31 XII, 2 V
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
NR - nie kursuje w dniu 01.I
o - nie kursuje 1, 3 maja; Boże Ciało; 1 i 11 listopada oraz 1 i 6 stycznia
P - kurs pospieszny
q - nie kursuje 1 i 3 maja oraz 11 listopada
r - kursuje od 1.07-31.08
S - kursuje w dni nauki szkolnej
s - kursuje we wtorek po Wielkanocy
t - kursuje 31 sierpnia, 1 września, 2 listopada
u - nie kursuje w święta
V - kurs przyspieszony
w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała
W - kursuje od 19.06 do 30.08
x - nie kursuje 1 i 3 maja, Boże Ciało, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada
y - kursuje 1 i 3 maja, Boże Ciało, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
ż - nie kursuje 26.12., 2.01., i II Dz. Wielkanocy
^ - kursuje od 2 VII do 31 VIII

Centrum komunikacji w Kielcach